HAKKIMIZDA

1990 yılında Lokman ÇİFTÇİ tarafından kurulan şirketimiz; çanta, reklam, promosyon alanlarında kalite ve müşteri memnuniyetini amaç edinerek; sektörde uzun yıllar üretim, ithalat, ihracat ve pazarlama üzerine faaliyet göstermiştir.

2013 yılında yeniden yapılanmaya giderek ve çalışma alanını genişleterek, kaliteden hiç ödün vermeden, birçok kamu kuruluşu ve özel kuruluşların tedarikçisi olma yolunda; saraciye, kırtasiye ve tekstil sektörlerinde başarılı işlere imza atmıştır. Birleşmiş Milletler, UNICEF gibi kurumların çanta ve kırtasiye tedarikçisi olan şirketimiz; aynı zamanda Emniyet Genel Müdürlüğü, Türk Silahlı Kuvvetleri, Milli Eğitim Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı ve daha birçok sendika, dershane ve kurumların ihalelerini ve tedariğini de üstlenmiştir.

Günümüz dünyasında ekonomik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek; kurum ve kuruluşlarda saraciye, kırtasiye ve tekstil sektöründe duyulan tüm ihtiyaçları üstlenmeyi prensip haline getiren şirketimiz, uluslararası kalite ve garanti anlayışı çerçevesinde üreterek ve tedarik ederek; her geçen gün yeni ve başarılı projelerle sektördeki yerini sağlamlaştırmaya devam etmektedir.

NEDEN BİZ ?

Bugüne kadar çalıştığımız hatırı sayılır kurumlarla, kaliteden ödün vermeden yaptığımız işlerde; yüksek memnuniyet oranı elde etmiş olmanın verdiği haklı gururla ve ilk günkü heyecanla, sizlerle de çalışmak için tüm ekip hazırız. Birlikte başarılı projelere imza atmak dileğiyle…